Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

  • 图片 5
  • 图片 6

Punuar që nga viti 1996

Haixing Industrial Group Co., Ltd. was established in 1996 and is located in Hedong District, Tianjin. It is a professional cold forming machine manufacturer and exporter with over 20 years of experience.

Produktet tona përfshijnë roll çati makina formimin, leveling dhe krasitje makina, decoilers, c & Z tra roll formimin makina, linjat e prerë, Drita keel çeliku roll makina formimin dhe pajisje të tjera të lidhura.

Të gjitha produktet në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe janë vlerësuar në masë të madhe në shumëllojshmëri të tregjeve të ndryshme në të gjithë botën, të tilla si Azia, Afrika, Evropa, Amerika e Jugut, dhe Australi dhe kështu me radhë.

Përparësitë

Ne jemi prodhues të shkëlqyer

  • Kompania jonë në pronësi ekip profesional të projektimit, ne mund te percaktoje profil të ndryshëm sipas kërkesat e konsumatorit.
  • Qëllimi ynë është që të shërbejë klientëve tanë me gjithë zemër. Ne ofrojmë shërbimin e largët për të lejuar konsumatorët për të blerë produktin pa shqetësime.
  • makinat tona mund të prodhojnë lloje të ndryshme të materialeve të ndërtimit të tilla si tjegull ngjyra çeliku, çeliku lehta keel tra dhe kuvertë dysheme dhe kështu me radhë.

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

ADF (12)
ADF (11)
ADF (9)
ADF (10)
ADF (8)
ADF (6)
ADF (7)
DAV
DAV
DAV
ADF (3)
ADF (1)

Nuk e di se cila makinë dhe të lëndëve të para për të zgjedhur?

Vijnë, ne do të ju japin me këshilla më profesionale dhe shërbim më të mirë!

Lajmet e fundit

Turkey Istanbul International Building Materials Exhibition

Istanbul International Building Materials Exhibition was founded in 1978. It is held once a year. It has been successfully held 42 sessions so far. Due to its strong professionalism and large scale, it has won a certain international reputation and has developed into a professional building mater...

WhatsApp Online Chat !