Hydraulic Decoiler With Coil Car factory and suppliers | Haixing

Hidraulike decoiler Me Coil Car

Përshkrim i shkurtër:

Decoiler është një pajisje ndihmëse për roll formimin e makinës. Ka disa lloje të tilla si decoiler manuale, decoiler elektrike dhe decoiler hidraulike.


Detail Product

Produkt Tags

Decoiler është një pajisje ndihmëse për roll formimin e makinës. Ka disa lloje të tilla si decoiler manuale, decoiler elektrike dhe decoiler hidraulike.

Hidraulike decoiler parametrat teknike

1 diameter spirale brendshme  450mm-650mm
2 Gjerësia maksimale e mbështjelljes  1250mm
3 Pesha maksimale e ngarkimit  10 ton
4 fuqia hidraulike  5.5kW
5 fuqia motorike  4KW
6 shpejtësia e punës  0-15m / minutë
7 pompë të naftës diametër të brendshëm  120mm
8 shtypi pune  10MPa
9 tension  380V / 50Hz, 3 faza
10 përmasat  3,0 * 1,8 * 1.9M

Features :

1. Llojet dispozicion: decoiler hidraulike.

2. përshtatet hidraulike zgjerohet / liruar dhe sistemi hidraulike lëvizëse.

3. Lehtë për të vepruar.

4. Të përshtatshme për para-pikturuar spirale, ftohtë-mbështjellë spirale dhe spirale galvanizuar.

Paraqitni figurën Machine

decoiler me car1 spirales

Kompania jonë këmbëngul në qëllimin e shërbimit: cilësisë së parë, kredi të parë, ne besojmë se cilësia është gjaku i hyrjes rritje, ne do të furnizojë produkte të kënaqur dhe pas shitjes shërbimi për çdo klient.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !