Slitting Line Machine factory and suppliers | Haixing

Prerë Line Machine

Përshkrim i shkurtër:

I prerë linjë makinë shkurtimet spirale metalike në shirita të widths të ndryshme të kërkuara, dhe pastaj mbledh strip në rrotullon të vogla për përdorim në procesin e ardhshëm.


 • FOB Çmimi: Get Latest Price from inquiry
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 200 sets per Month
 • Port: TIANJIN
 • Termat pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders.
 • Lead Time: 25-35 days after received the deposit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  I prerë linjë makinë shkurtimet spirale metalike në shirita të widths të ndryshme të kërkuara, dhe pastaj mbledh strip në rrotullon të vogla për përdorim në procesin e ardhshëm.

  Parametrat makine linjës prerë

  Raw Material (nëse materiali është çelik inox, ju lutem tregoni paraprakisht)

  1 Materiali: çeliku të karbonit dhe të tjerët
  2 Trashesia e materialit: 0.4mm-6mm.
  3 Gjerësia: 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm
  4 width Input: 600-1600mm

  decoiler hidraulike me makinë

  1 Madhësia e brendshme: 450-610mm
  2 Max width: 1250mm
  3 Kapaciteti: 15T 20Ton ose më shumë

  Flatting dhe Prerje Sistemit

  1 2 shafts për ushqimin spirales, 9 boshte për flatting
  2 material i flatting: 42CrMo ngrohjes trajtohet 50-52.
  3 Sistemi hidraulik.
  4 2 grupe prerja teh
  5 gjerësia e prerjes: 600mm-1220mm.
  6 materiali i myk teh: Gr12MoV
  7 Fuqia: 22KW Motor me ZQ650 Reducer

  Sistemi i prerë

  1 Gama width: 200-1300mm
  2 E çmuara të gjerësisë: ± 1mm
  3 Shpejtësia e prerë: 25m / min
  4 Gjerësia mund të jetë ndryshimi.
  5 Materiali i prerë: Cr12MoV.
  6 Ngurtësinë e tehut prerë: HRC5860.
  7 Prerë: 2 ~ 3mm 6 rreshta.
  8 Sasia e blades: 10 grupe.
  9 Gjerësia e braktisura anësore: 3-15mm 
  10 E çmuara të braktisura anësore: ± 0.5mm
  11 Sasia e braktisura anësore: 2 strips
  12 Fuqia e prerë: 37KW, 1000r / min, me ZQ750 Reducer.

  Sistemi I kontrollit

  1 Screen: 3.2inch button ekran 
  2 PLC: Delta 

  Makinë elektrike mbledhjen me makinë

  1 Materiali brendshme: 550-650mm
  2 Max Coil width: 1500mm 
  3 Kapaciteti mbajtes: 5T
  4 Automatike të pushojnë ose të mbledhë
  5 Fuqia: 22KW

  procesit të punës

  Decoiler --flatting dhe cutting-i prerë - flatting dhe mbledhjen e

  punë

  Paraqitni figurën Machine

   prerë machine1prerë Machine2makinë prerë

  Details Paketimi :

  1. Machine është i mbuluar nga filmi plastik.

  2. box kontrollit PLC, pjesë këmbimi dhe pjesë të tjera të vogla janë të mbushura me kuti druri kartoni.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !