за нас

Текст за нашата компанија

  • 图片 5
  • 图片 6

РАБОТНИ од 1996 година

Haixing Industrial Group Co., Ltd. was established in 1996 and is located in Hedong District, Tianjin. It is a professional cold forming machine manufacturer and exporter with over 20 years of experience.

Нашите производи вклучуваат покрив тркалаат формирање машини, израмнување и сечење машини, decoilers, C и Z рожници тркалаат формирање машини, slitting линии, машини за формирање Светлина челик Јазик ролна и други поврзани опрема.

Сите производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет, како што се Азија, Африка, Европа, Јужна Америка и во Австралија и така натаму.

предности

Ние сме одличен производители

  • Нашата компанија во сопственост на професионален дизајн тим, ние можеме да дизајнираме различен профил според барањата на клиентите.
  • Нашата цел е да им служи на нашите клиенти срце. Ние обезбедуваме далечински сервис да им овозможи на клиентите да се купи производот без никакви грижи.
  • Нашите машини може да произведува различни видови на градежни материјали како челик плочка боја, светлина челик Јазик на рожници и меѓукатната и така натаму.

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

ADF (12)
ADF (11)
ADF (9)
ADF (10)
ADF (8)
ADF (6)
ADF (7)
DAV
DAV
DAV
ADF (3)
ADF (1)

Не знаеме кој машина и суровини да се избере?

Ајде, ние ќе ви овозможи со повеќето професионални совети и најдобра услуга!

Последни вести

Why copper is by far the most superior metal roof?

So far, copper is the most superior (and most expensive) metal roof material because it will not rust. If installed correctly, some copper roofs can last for 100 years or more. There is also the recycling/scrap value of the copper roof. In fact, recycling copper roofs can provide a considerable r...

WhatsApp Онлајн Chat!